|
Productdetails:
|
| Markeren: | Dante audio processor met AEC,DSP-controller voor conferentieruimtes,drag-and-drop audiobesturingssysteem |
||
|---|---|---|---|
DeRNN1212 DSP-audioprocessoris een high-performancemet een vermogen van meer dan 50 WOntworpen voor conferentieruimtes, trainingscentra, hotels, commandocentra en professionele AV-projecten.ADI SHARC 21569 processor, levert het krachtige real-time signaalverwerking met ultra lage latentie en uitstekende geluidskwaliteit.
Met innovatievedraag-en-drop DSP-architectuur, kunnen gebruikers snel audiosystemen bouwen door middel van intuïtieve software zonder ingewikkelde routing.AEC-akoestische echoregulatie, adaptieve filtering, FIR-algoritmen, automatische aansluiting en multi-scene configuratie.
Dit.DSP-processor voor conferentieruimtesteunenRS232 / RS485 / UDP-controle, waardoor een gemakkelijke integratie met automatiseringssystemen mogelijk is.twee-machine warm back-up, zorgt de eenheid voor ononderbroken werking in missie-kritieke omgevingen.
Ideaal voor moderne vergaderzalen, auditoriums, BGM-systemen, hybride conferentieruimtes en AV-installaties voor bedrijven.
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Model | RNN1212 |
| Verwerker | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Audio-kanalen | 12 Input / 12 Output |
| Monsternemingspercentage | 48 kHz |
| De diepte van de bit | 24 bit |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Frequentie-respons | 20 Hz 20 kHz |
| Fantomkracht | 48 V |
| Dynamisch bereik | ≥113 dB |
| Controleprotocol | RS232 / RS485 / UDP |
| Back-up systeem | Dual Machine Hot Backup |
| Stroomvoorziening | 110-240V wisselstroom |
| Afmetingen | 482 x 260 x 44 mm |
Snel systeem opzetten met visuele software interface.
Perfect voor videoconferenties en hybride vergaderingen.
Automatische failover voor een stabiele 24 uur per dag werking.
Ondersteunt lokale vergaderingen/afgelegen vergaderingen/BGM-modi.
Compatibel met automatiseringssystemen.
![]()
Contactpersoon: Swing Jiang
Tel.: 86-18617193360