|
Productdetails:
|
| Markeren: | 16x16 DSP-audio-matrixprocessor,Dante conferentieruimte DSP,met een vermogen van niet meer dan 50 W |
||
|---|---|---|---|
De RNN1616 DSP Audioprocessor is een professionele 16x16 DSP-matrix ontworpen voor moderne vergaderruimtes, onderwijsinstellingen, hotels, commandocentra en commerciële AV-systemen. Met een intuïtieve drag-and-drop programmeerarchitectuur, maakt deze DSP voor vergaderruimtes snelle installatie mogelijk zonder complexe herbedrading.
Gebouwd met geavanceerde AEC audioprocessor technologie, adaptieve filters, FIR-algoritmen en intelligente routing, levert het kristalheldere spraakopname en stabiele geluidsversterking. Het rackmontagechassis ondersteunt RS232, RS485, UDP-besturing, waardoor het ideaal is voor gecentraliseerde automatiseringssystemen.
Met dual-machine hot backup schakelt het systeem automatisch over naar de stand-by unit wanneer een storing wordt gedetecteerd, wat zorgt voor ononderbroken werking. Of het nu wordt gebruikt als een audio DSP voor vergaderruimtes, audio matrix processor, of een geïntegreerd digitale signaalprocessor audio platform, biedt de RNN1616 professionele prestaties en eenvoudige implementatie.
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Model | RNN1616 |
| Processor | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Kanalen | 16 Ingang / 16 Uitgang |
| Frequentierespons | 20Hz–20kHz |
| Samplefrequentie | 48kHz |
| Bitdiepte | 24Bit |
| THD+N | ≤0.002% |
| Dynamisch bereik | ≥113dB |
| Fantoomvoeding | 48V |
| Besturingsprotocol | RS232 / RS485 / UDP |
| Redundantie | Dual-machine Hot Backup |
| Montagetype | 1U Rack Mount |
| Afmetingen | 482×260×44mm |
Snelle visuele configuratie bespaart techniekertijd.
Verbetering van de spraakhelderheid voor conferenties.
Automatische failover zorgt voor systeem betrouwbaarheid.
Ondersteunt lokale vergaderingen, hybride vergaderingen en BGM-systemen.
Beheer meerdere DSP-units op één softwareplatform.
16x16 DSP Matrix Conferentieruimte DSP Audio Matrix Processor | Slimme Drag-and-Drop Besturing
![]()
Contactpersoon: Swing Jiang
Tel.: 86-18617193360