|
Productdetails:
|
| Model: | RNN1212D | Verwerker: | ADI SHARC 21569 @1GHz |
|---|---|---|---|
| Bemonsteringssnelheid: | 48KHZ | Bitdiepte: | 24-bits |
| THD+N: | ≤0.002% | Dynamisch bereik: | ≥113dB |
| Markeren: | Dante DSP-audioprocessor,audioregelaar voor vergaderruimtes,DSP-besturing met sleep-and-drop |
||
De RNN1212D Dante DSP Processor is een hoogwaardige 12x12 audio matrix processor ontworpen voor conferentie
Het programma is gebaseerd op de geavanceerde ADI SHARC-technologie.
Het levert ultra-stabiele prestaties met een professionele geluidskwaliteit.
Met Dante / AES67 netwerk audio, ingebouwde AEC akoestische echo annulering, adaptieve filters, FIR verwerking,
De RNN1212D biedt installateurs en ingenieurs de mogelijkheid om projecten sneller en slimmer te implementeren.
Met dual-machine hot backup, RS232 / RS485 / UDP-besturing en 48V phantom power support, zorgt deze DSP-processor voor conferentiezalen voor betrouwbare werking in missie-kritische omgevingen.
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Model | RNN1212D |
| Analoog I/O | 12 Input / 12 Output |
| Dante / AES67 | 32 x 32 |
| Verwerker | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Monsternemingspercentage | 48 kHz |
| De diepte van de bit | 24 bit |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Dynamisch bereik | ≥113 dB |
| Fantomkracht | Maximaal 48 V |
| Frequentie-respons | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Controleprotocol | RS232 / RS485 / UDP |
| Backupfunctie | Dual Machine Hot Backup |
| Afmetingen | 482 x 260 x 44 mm |
Eenvoudige visuele programmering voor snellere projectopstelling.
Naadloze integratie met moderne AV-over-IP systemen.
Kristalhelder spraakversterking voor conferenties.
Automatische omschakeling voor ononderbroken werking.
Ondersteunt RS232, RS485, UDP afstandsbediening.
Directe ondersteuning voor professionele microfoons.
Dante DSP Processor Audio Matrix Processor Conferentieruimte DSP
![]()
Contactpersoon: Swing Jiang
Tel.: 86-18617193360