|
Productdetails:
|
| Analoge I/O: | 8 Ingang / 8 Uitgang | Dante/AES67: | 32x32 kanalen |
|---|---|---|---|
| Bemonsteringssnelheid: | 48KHZ | Bitdiepte: | 24-bits |
| THD+N: | ≤0.002% | Dynamisch bereik: | ≥113dB |
| Markeren: | Dante DSP processor 8x8 audiomatrix,Dante audiocontroller drag-and-drop bediening,conferentie audio DSP met slimme bediening |
||
De RNN88D Dante DSP Processor is een professionele 8x8 Audio DSP Matrix ontworpen voor vergaderruimtes, hotels, scholen, commandocentra, gebedshuizen en commerciële AV-systemen. Met een krachtige ADI SHARC processor, dit Digital Signal Processor Audio platform ondersteunt 32x32 Dante / AES67 kanalen, geavanceerde AEC-echo-onderdrukking, adaptieve filtering, FIR-tuning en intelligente routing.
Met innovatieve drag-and-drop architectuur, kunnen gebruikers signaalpaden snel configureren zonder complexe herbedrading. Het systeem ondersteunt RS232, RS485, UDP-besturing, waardoor het ideaal is voor geïntegreerde automatiseringssystemen.
Gebouwd voor missiekritieke toepassingen, de Commerciële Audio DSP omvat dubbele machine hot backup, wat zorgt voor ononderbroken systeemwerking. Of het nu gaat om hybride vergaderingen, BGM-systemen of netwerk-audioverdeling, de Netwerk Audio DSP levert stabiele, lage latentie, hoogwaardige prestaties.
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Model | RNN88D |
| Processor | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Analoge I/O | 8 Ingang / 8 Uitgang |
| Dante / AES67 | 32x32 Kanalen |
| Samplefrequentie | 48kHz |
| Bitdiepte | 24Bit |
| THD+N | ≤0.002% |
| Dynamisch bereik | ≥113dB |
| Besturingsmethoden | RS232 / RS485 / UDP |
| Backup Functie | Dubbele machine Hot Backup |
| Fantoomvoeding | 48V Max |
| Afmetingen | 482 x 260 x 44 mm |
Snelle programmering en aanmaak van signaalpaden zonder herbedrading.
Ondersteunt moderne IP-audiosystemen voor schaalbare installaties.
AEC, FIR, adaptieve filters voor duidelijke spraak en premium geluid.
Automatische failover voor ononderbroken werking.
Geschikt voor lokale vergaderingen, hybride vergaderingen en BGM-systemen.
Dante DSP Processor 8x8 Audio Matrix Conferentie Audio DSP | Drag-and-Drop Slimme Bediening
![]()
Contactpersoon: Swing Jiang
Tel.: 86-18617193360