|
Productdetails:
|
| Audiokanalen: | 8 Ingang / 8 Uitgang | Verwerker: | ADI SHARC 21569 @1GHz |
|---|---|---|---|
| Bemonsteringssnelheid: | 48KHZ | Bitdiepte: | 24-bits |
| THD+N: | ≤0.002% | Dynamisch bereik: | ≥113dB |
| Markeren: | rack mount DSP audio processor,8x8 digitale signaalprocessor,Dante audio controller DSP |
||
De RNN88 DSP Audio Processor is een hoogwaardige 8x8 audio matrix processor
ontworpen voor conferentieruimtes, hotels, onderwijsruimtes, commandocentra en commerciële
Aangedreven door ADI SHARC architectuur, levert het superieure signaalverwerking,
Een stabiele routing en een professionele geluidskwaliteit.
Met het innovatieve sleep-and-drop DSP-softwareplatform kunnen gebruikers snel signaalpaden configureren.
EQ, AEC, FIR filters, mixen, matrix routing en scène presets zonder complexe programmering.
De RNN88 is ideaal voor een moderne conferentieruimte DSP, professionele audio processor,
en audio control processor toepassingen.
Ingebouwde AEC echo annulering, adaptieve filters, dual-machine hot backup, RS232 / RS485 / UDP controle,
Het is de perfecte oplossing voor AV-systemen die wereldwijd van cruciaal belang zijn.
Productkenmerken:
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Model | RNN88 |
| Audio-kanalen | 8 Input / 8 Output |
| Verwerker | ADI SHARC 21569 @1GHz |
| Monsternemingspercentage | 48 kHz |
| De diepte van de bit | 24 bit |
| THD+N | ≤ 0,002% |
| Dynamisch bereik | ≥113 dB |
| Fantomkracht | 48 V |
| Controleporten | RS232 / RS485 / UDP |
| Montage | 1U Rackmount |
| Stroomvoorziening | 110-240V wisselstroom |
| Afmetingen | 482x260x44 mm |
| Gewicht | 2.9 kg |
![]()
Professionele Audio Processor Digitaal Signal Processor Audio Rack Mount DSP Processor 8x8 Flexible Routing
Contactpersoon: Swing Jiang
Tel.: 86-18617193360